Kryt na iPhone

15,50 

Ručne robený kryt na telefón vyrobený z použitých kelímkov od jogurtov. Vhodný na iPhone 6 a 6s.

 

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.
Našej planéte môžeme pomôcť viac aj zdanlivými maličkosťami. Veď svet je zložený z takýchto maličkostí a len vďaka nim sa dejú veľké veci! Nie každý má možnosť navliecť sa do skafandra a loviť v oceáne odpadky. Konajme v oblastiach, v ktorých máme dosah a nahrádzajme zdanlivo nepodstatné veci niečom udržateľnejším.
Mobil používa asi väčšina z nás. Kryt mu dokáže predĺžiť životnosť a ak ho práve plánujete kúpiť, môžete siahnuť po tejto možnosti vyrobenej z odpadu.

O výrobcovi

Umelohmotné

Lukáš a Šimon zo Starej Turej vyrábajú z plastového odpadu praktické, dekoračné, kreatívne a aj umelecké kúsky. Stroje na výrobu si zostrojili sami a pri tom tiež využili to, čo vyrobené už bolo: starú elektrickú pec, ktorá sa povaľovala susedovi na záhrade. Prirobili k nej zdvihák a použili vodárenskú rúru. Po tom, čo plasty dôkladne umyjú, vysušia a roztriedia podľa farby, ich stroje podrvia, topia a stláčajú do želaného tvaru. Za pomoci týchto strojov aj ich vlastných rúk tak vznikajú misky, kvetináče, či dokonca hodiny, motýliky. Okrem toho, že odpad premieňajú na krásne kúsky, ukazujú ľuďom, že použitý plast je surovina, ktorú je škoda vyhadzovať do zmesového odpadu.
logo umelohmotné
Farba

ružová, žltá, zlatá

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!