Kryt na iPhone

15,50 

Ru─Źne roben├Ż kryt na telef├│n vyroben├Ż z pou┼żit├Żch kel├şmkov od jogurtov.┬áVhodn├Ż na iPhone 6 a 6s.

 

BEZOBALiS eshop skon─Źil.

─Äakujeme za d├┤veru, ktor├║ ste n├ím prejavovali po cel├Ż ─Źas n├í┼ího fungovania. Pos├║vame sa v┼íak ─Ćalej a zo ÔÖí v├ím za v┼íetko ─Ćakujeme.

Vaši M&M

Na┼íej plan├ęte m├┤┼żeme pom├┤c┼ą viac aj zdanliv├Żmi mali─Źkos┼ąami. Ve─Ć svet je zlo┼żen├Ż z tak├Żchto mali─Źkost├ş a len v─Ćaka nim sa dej├║ ve─żk├ę veci! Nie ka┼żd├Ż m├í mo┼żnos┼ą navliec┼ą sa do skafandra a lovi┼ą v oce├íne odpadky. Konajme v oblastiach, v ktor├Żch m├íme dosah a nahr├ídzajme zdanlivo nepodstatn├ę veci nie─Źom udr┼żate─żnej┼í├şm.
Mobil pou┼ż├şva asi v├Ą─Ź┼íina z n├ís. Kryt mu dok├í┼że pred─║┼żi┼ą ┼żivotnos┼ą a ak ho pr├íve pl├ínujete k├║pi┼ą, m├┤┼żete siahnu┼ą po tejto mo┼żnosti vyrobenej z odpadu.

O v├Żrobcovi

Umelohmotn├ę

Luk├í┼í a ┼áimon zo Starej Turej vyr├íbaj├║ z plastov├ęho odpadu praktick├ę, dekora─Źn├ę, kreat├şvne a aj umeleck├ę k├║sky. Stroje na v├Żrobu si zostrojili sami a pri tom tie┼ż vyu┼żili to, ─Źo vyroben├ę u┼ż bolo: star├║ elektrick├║ pec, ktor├í sa pova─żovala susedovi na z├íhrade. Prirobili k nej zdvih├ík a pou┼żili vod├írensk├║ r├║ru. Po tom, ─Źo plasty d├┤kladne umyj├║, vysu┼íia a roztriedia pod─ża farby, ich stroje podrvia, topia a stl├í─Źaj├║ do ┼żelan├ęho tvaru. Za pomoci t├Żchto strojov aj ich vlastn├Żch r├║k tak vznikaj├║ misky, kvetin├í─Źe, ─Źi dokonca hodiny, mot├Żliky. Okrem toho, ┼że odpad premie┼łaj├║ na kr├ísne k├║sky, ukazuj├║ ─żu─Ćom, ┼że pou┼żit├Ż plast je surovina, ktor├║ je ┼íkoda vyhadzova┼ą do zmesov├ęho odpadu.
logo umelohmotn├ę
Farba

ru┼żov├í, ┼żlt├í, zlat├í

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skon─Źil.

─Äakujeme za d├┤veru, ktor├║ ste n├ím prejavovali po cel├Ż ─Źas n├í┼ího fungovania. Pos├║vame sa v┼íak ─Ćalej a zo ÔÖí v├ím za v┼íetko ─Ćakujeme.

Vaši M&M