Ako sa zbaviť plastov

11,95 

Každú sekundu vznikne 20 000 plastových fliaš. Každú jednu minútu pribudne do oceánu jedno smetiarske auto plné plastov. Aj kvôli tomu sa predpokladá, že v roku 2050 bude vo svetových oceánoch plávať viac plastov ako rýb.

Návod na zmenu sveta postupne po jednej plastovej fľaši prichádza v tejto encyklopédii plastov. Táto mimoriadne dôležitá a zrozumiteľná kniha zároveň predkladá riešenia na ich obmedzenie v živote každého z nás. Môže byť aj vašim praktickým sprievodcom plným dôležitých a dobrých rád na ceste k lepšiemu pocitu aj k záchrane planéty.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Autor Will McCallum je riaditeľom Greenpeace pre otázky oceánov a taktiež hovorcom svetovej kampane Greenpeace bojujúcej proti používaniu plastov. Práve sa vrátil z výpravy na Antarktídu, počas ktorej skúmal dopad plastov na život divokých zvierat v odľahlých oblastiach. Pravidelne sa stretáva so zástupcami vlád a veľkých koncernov, ktorých sa snaží presvedčiť o katastrofálnom dopade plastového odpadu na naše životné prostredie. Všetky zisky z knihy Ako sa zbaviť plastov sa rozhodol darovať spoločnosti Greenpeace.

O výrobcovi

Absynt

Absynt logo
Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M