Hovnivál Hugo

11,90 

Poznáte hovnivála?

To je ten chrob├ík, ─Źo pred sebou va─żk├í gu─ż├┤─Źku z hovienok in├Żch zvierat ­čĺę.
Hovniv├ílovi Hugovi v┼íak jedna nesta─Ź├ş, chce ich ma┼ą ─Źo najviac ­čĺę­čĺę­čĺę!

Hromad├ş ich po celom lese a s nik├Żm sa nebav├ş. ─îo sa v┼íak stane, ke─Ć sa mu cel├ę jeho bohatstvo rozplynie za p├ír sek├║nd priamo pred o─Źami?

Hovniv├íl Hugo je pr├şbeh o chamtivosti, sile priate─żstva a o tom, ─Źo n├ís rob├ş skuto─Źne ┼í┼ąastn├Żmi, aj ke─Ć v┼íetko ostatn├ę stoj├ş niekedy za hovienko.

Chcem si pozrie┼ą PDF uk├í┼żku ­čôą

BEZOBALiS eshop skon─Źil.

─Äakujeme za d├┤veru, ktor├║ ste n├ím prejavovali po cel├Ż ─Źas n├í┼ího fungovania. Pos├║vame sa v┼íak ─Ćalej a zo ÔÖí v├ím za v┼íetko ─Ćakujeme.

Vaši M&M

Autorka tohto kr├ísneho pr├şbehu pre deti, Simona Smatana (─îechov├í), je z├írove┼ł jeho ilustr├ítorkou. Najrad┼íej kresl├ş farbi─Źkami a ilustrovala u┼ż nieko─żko detsk├Żch kni┼żiek. Z├║─Źastnila sa na nespo─Źetnom mno┼żstve zahrani─Źn├Żch aj slovensk├Żch v├Żstav a festivalov a my sa ve─żmi te┼í├şme, ┼że v├ím jej tvorbu m├┤┼żeme prinies┼ą. Na fotke s ob─ż├║benou kni┼żkou s eko – tematikou kompostovania:

Simona Smatana (Čechová)

Kni┼żka vy┼íla pod vydavate─żstvom Monokel. Jeho zakladatelia veria v silu pr├şbehu, preto┼że ten rob├ş ─żud├ş vn├şmavej┼í├şmi a ch├ípavej┼í├şmi. Veria v tvoriv├ę schopnosti ─Źloveka, ktor├ę n├ís pos├║vaj├║ st├íle ─Ćalej, v zmysel papierovej knihy, ktor├í n├ís priv├ídza nasp├Ą┼ą k s├║stredeniu a aj v nekone─Źn├ę mo┼żnosti fant├ízie.

Po─Źet str├ín

40

Vydavate─żstvo

Monokel

Jazyk

slovensk├Ż

V├Ązba

pevn├í v├Ązba

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skon─Źil.

─Äakujeme za d├┤veru, ktor├║ ste n├ím prejavovali po cel├Ż ─Źas n├í┼ího fungovania. Pos├║vame sa v┼íak ─Ćalej a zo ÔÖí v├ím za v┼íetko ─Ćakujeme.

Vaši M&M