BIO silica Céder 10ml

5,20 

Prírodná silica z tohto druhu cédra je drevitá, zemitá s jemne sladkými tónmi. Upokojuje myseľ, uvoľňuje telo a pomáha relaxovať, takže ju  oceníte v období stresu a napätia alebo ako podpora po dlhom dni. S týmto olejom vypnete hlavu a telo necháte oddýchnuť. Okrem toho má účinky:

 • protiplesňové (využijete pri výrobe domácich čistiacich prostriedkov)
 • vyživujúce (využijete v pleťovej aj vlasovej kozmetike)
 • pomáha regenerovať telo po chorobe
 • uľavuje pri nachladnutí

Tip: Ak vám vôňa samotného cédra nepasuje, vyskúšajte kombináciu s esenciálnym olejom Citrón alebo s pomarančovou silicou.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Esenciálny cédrový olej sa získava destiláciou vonného dreva vysokých stromov cédra atlaského (Cedrus atlantica), ktoré rastú v africkom pohorí Atlas. Je to vysoký ihličnatý strom, ktorý sa najviac podobá našej borovici alebo smreku.

Tento má medzinárodne uznávaný certifikát Ecogarantie, ktorý zaručuje, že spĺňa prísne ekologické požiadavky:

Eco Garantie

POUŽITIE

POUŽITIE NA POKOŽKE:

Cédrový esenciálny olej je vhodný na každodennú starostlivosť o pleť, ktorú vyživuje. Môžete ho preto pridať do domácich pleťových olejov a krémov. Podporuje aj rast vlasov, takže si s ním môžete vyrobiť domáce vlasové spreje.

INHALÁCIA:

Vôňa esenciálneho oleja z cédra celkovo upokojuje nervový systém. Jeho pravidelná inhalácia navodzuje pocity opory, sily a istoty.

DOMÁCNOSŤ:

 • na hmyz má odpudivé účinky, skúste ho pridať do domácich repelentov
 • osviežuje vzduch (domáce vône na WC)
 • má protiplesňový účinok (vyrobíte s ním spreje proti plesniam, domáce prostriedky na umývanie podláh)
 • vôňa cédrového esenciálneho oleja výborne ladí s pánskym oblečením: pred praním pridajte pár kvapiek do pracieho gélu z mydlových orechov bez vône

DÁVKOVANIE

 • Dospelí: do aromalampy /difuzéru nakvapkajte 6 kvapky na prevoňanie cca 100 m2 plochy.
 • Dospelí: do telovej kozmetiky a masážnych olejov max. 3 kvapky do 10ml rastlinného oleja / krému.
 • Tehotné ženy, citlivé osoby a staršie deti: nižšie dávkovanie.
 • Deti do 2 rokov: používajte olej iba na inhalácie vo veľmi malom množstve.

ZMES NA UNIVERZÁLNE UPRATOVANIE

Éterické oleje v tomto pomere pridajte do domácich čističov, upratovacích prostriedkov a osviežovačov vzduchu:


Upozornenie:

 • spotrebujte najneskôr do 5 rokov

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Objem

10ml

Krajina pôvodu

Maroko

Zloženie

Cedrus Atlantica Wood Oil, Limonene*. (*prírodného pôvodu). Tento esenciálny olej vznikol s rešpektom k životnému prostrediu aj k ľuďom, ktorí pestujú a spracovávajú suroviny na ich výrobu.

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M