Esenciálne oleje

Prírodné esenciálne oleje, čiže silice, priaznivo ovplyvňujú psychiku aj emócie. Menej sa však vie, že ich doma môžete zapojiť aj do upratovania. Svojimi antimikrobioálnymi a dezinfekčnými vlastnosťami podporujú čistiace schopnosti upratovacích prostriedkov. Príjemnou vôňou osviežia vaše obydlie, kanceláriu či dielňu. Prírodná vôňa získaná zo siličinatých rastlín osvieži, povzbudí a harmonizuje myseľ. A možno vás pri nich začne baviť aj upratovanie! 🙂

Tie, ktoré sme pre vás vybrali, sú pestované v ekologickom poľnohospodártve s rešpektom k prírode aj pestovateľom. Aj malá fľaštička má veľký vplyv na poľnohospodársku pôdu. Ich výroba prechádza prísnou kontrolou, nie sú používané chemické rozpúšťadlá a látky, ktoré môžu kontaminovať prírodný produkt. Výsledkom je, že sú vo vysokej kvalite, využiť ich preto môžete aj na výrobu domácej kozmetiky či na ošetrujúce účely: v kombinácii s vodou alebo nosným hydrofilnými a rastlinnými olejmi (olivový, slnečnicový, manľový atď). Sú vhodné do aromalámp, nie však na vnútorné použitie alebo pre potravinárstke účely ani na priamy kontakt s pokožkou v koncentrovanej podobe.

Typ produktu
Vybrať výrobcu
Filter produktov
Typ produktu
Vybrať výrobcu
Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M