Esenciálne oleje

Prírodné esenciálne oleje, čiže silice, priaznivo ovplyvňujú psychiku aj emócie. Menej sa však vie, že ich doma môžete zapojiť aj do upratovania. Svojimi antimikrobioálnymi a dezinfekčnými vlastnosťami podporujú čistiace schopnosti upratovacích prostriedkov. Príjemnou vôňou osviežia vaše obydlie, kanceláriu či dielňu. Prírodná vôňa získaná zo siličinatých rastlín osvieži, povzbudí a harmonizuje myseľ. A možno vás pri nich začne baviť aj upratovanie! 🙂

Tie, ktoré sme pre vás vybrali, sú pestované v ekologickom poľnohospodártve s rešpektom k prírode aj pestovateľom. Aj malá fľaštička má veľký vplyv na poľnohospodársku pôdu. Ich výroba prechádza prísnou kontrolou, nie sú používané chemické rozpúšťadlá a látky, ktoré môžu kontaminovať prírodný produkt. Výsledkom je, že sú vo vysokej kvalite, využiť ich preto môžete aj na výrobu domácej kozmetiky či na ošetrujúce účely: v kombinácii s vodou alebo nosným hydrofilnými a rastlinnými olejmi (olivový, slnečnicový, manľový atď). Sú vhodné do aromalámp, nie však na vnútorné použitie alebo pre potravinárstke účely ani na priamy kontakt s pokožkou v koncentrovanej podobe.

Typ produktu
Vybrať výrobcu
Filter produktov
Typ produktu
Vybrať výrobcu
Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!