Nezábudka a Divozel 2

15,00 

Pokra─Źovanie vzdel├ívacej kni┼żky, ktor├í vedie deti k ochrane pr├şrody. S├║rodenci Nez├íbudka a Divozel symbolizuj├║ Zem a ─żudstvo. V─Ćaka ich dobrodru┼żstv├ím presk├║mate spolo─Źne s de┼ąmi okolit├Ż svet a nau─Ź├şte ich mnoho u┼żito─Źn├ęho:

  • projekty, ktor├ę funguj├║ vo svete a napom├íhaj├║ chr├íni┼ą pr├şrodu
  • ako ┼íetrne vyu┼ż├şva┼ą predmety ka┼żdodenn├ęho pou┼żitia
  • ak├ę deti a teenageri u┼ż v mladom veku in┼ípiruj├║ svet
  • ako postupne zni┼żova┼ą tvorbu odpadu.
  • vysvetlen├ę anglikanizmy

V kni┼żke ich ─Źak├í aj prekvapenie – bambusov├í slamka s puzdierkom.

BEZOBALiS eshop skon─Źil.

─Äakujeme za d├┤veru, ktor├║ ste n├ím prejavovali po cel├Ż ─Źas n├í┼ího fungovania. Pos├║vame sa v┼íak ─Ćalej a zo ÔÖí v├ím za v┼íetko ─Ćakujeme.

Vaši M&M

Deti ve─żmi rady napodob┼łuj├║ to, ─Źo vidia. Najviac ich v┼íak ovplyv┼łuj├║ ─żudia v ich najbli┼ż┼íom okol├ş. Okrem rodi─Źov s├║ to najm├Ą star┼íie deti, ktor├Żm sa sna┼żia vyrovna┼ą. Je preto d├┤le┼żit├ę, aby tieto vzory boli pozit├şvne. V tejto kni┼żke n├íjdete hne─Ć nieko─żko detsk├Żch hrdinov z re├ílneho ┼żivota, ktor├ę zobrali zodpovednos┼ą do vlastn├Żch r├║k a uk├ízali svetu, ┼że s pomocou pr├şrode netreba ─Źaka┼ą do dospelosti.

Cestou na dovolenku stretn├║ s├║rodenci Nez├íbudka a Divozel aj 16-ro─Źn├║ aktivistku Gretu a mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch mlad├Żch ─żud├ş, ktor├ş u┼ż dnes menia na┼íu plan├ętu k lep┼íiemu.

Kni┼żka pre deti od 5 do 10 rokov d├íva de┼ąom vzory z re├ílneho ┼żivota a u─Ź├ş ich tak, ┼że s pomocou pr├şrode nemusia ─Źaka┼ą a┼ż do dospelosti.

 

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skon─Źil.

─Äakujeme za d├┤veru, ktor├║ ste n├ím prejavovali po cel├Ż ─Źas n├í┼ího fungovania. Pos├║vame sa v┼íak ─Ćalej a zo ÔÖí v├ím za v┼íetko ─Ćakujeme.

Vaši M&M