Kokosová kefa na zeleninu a riad s madlom

2,75 

Perfektný pomocník do vašej eko kuchyne, ktorý nahradí umelohmotné kefy a drôtenky: prírodná drevená kefa z kokosových vlákien s dreveným madlom:

  • poradí si aj s pripálenými hrncami a panvicami
  • nie je vhodná na citlivé povrchy, napr. teflón
  • ideálna na čistenie ovocia, zeleniny a riadu

Náš tip: Po použití nechajte kefu namočenú, nechajte ju preschnúť, vydrží vám tak dlhšie.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Veľkosť

24,5 cm

Krajina pôvodu

Čína

Zloženie

štetiny – kokosové vlákno navinuté na kovovom drôtiku, madlo – drevo

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M