Kokosová kefa na poháre a šálky s madlom

4,30 

Perfektný pomocník do vašej eko kuchyne, ktorý nahradí umelohmotné kefy: prírodná drevená kefa z kokosových vlákien s dreveným madlom ideálna na čistenie pohárov a šálok.

Náš tip: Kefa je prírodná, takže keď vám doslúži, môžete ju hodiť do krbu alebo vyhodiť na kompost.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Veľkosť

22 cm

Krajina pôvodu

Čína

Zloženie

štetiny – kokosové vlákno navinuté na kovovom drôtiku, madlo – drevo

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!