Lufa na riad

2,30 

Lufa na riad je pr├şrodn├í alternat├şva ┼ípongie. Ide o tekvicu, ktor├í sa v o┼í├║panom stave premen├ş na jemn├║ hubku.

  • m├í skvel├║ ┼żivotnos┼ą
  • je priedu┼ín├í (v─Ćaka tomu aj hygienickej┼íia)
  • po skon─Źen├ş svojej ├║lohy v dom├ícnosti neza┼ąa┼ż├ş pr├şrodu ako ─Ćal┼í├ş zbyto─Źn├Ż odpad, preto┼że poputuje do kompostu

Mala by by┼ą preto s├║─Źas┼ąou v├Żbavy ka┼żd├ęho poriadneho zero-wastera.

Tip: Odpor├║─Źame rozstrihn├║┼ą na minim├ílne 2 k├║sky, bude viac pasova┼ą do ruky. Ak si v├ís lufa u┼ż z├şskala, m├┤┼że by┼ą pre v├ís praktickej┼íia v celom kuse, ktor├Ż vydr┼ż├ş pokojne aj cel├Ż rok.

BEZOBALiS eshop skon─Źil.

─Äakujeme za d├┤veru, ktor├║ ste n├ím prejavovali po cel├Ż ─Źas n├í┼ího fungovania. Pos├║vame sa v┼íak ─Ćalej a zo ÔÖí v├ím za v┼íetko ─Ćakujeme.

Vaši M&M

Lufa na riad vs. klasická špongia

Vedeli ste, ┼że kuchynsk├í ┼ípongia patr├ş medzi naj┼ípinav┼íie miesta v na┼íich dom├ícnostiach? Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov pr├íve jej klasick├í nerecyklovate─żn├í verzia doslova chov├í na jednom centimetri kubickom a┼ż 50 mili├írd bakt├ęri├ş! Jej pr├şrodnou alternat├şvou je lufa. Patr├ş do skupiny uhorkovit├Żch, kvitne a do ist├ęho momentu aj vyzer├í ve─żmi podobne ako uhorka. Ke─Ć nech├íme du┼żinu lufy vn├║tri vyschn├║┼ą a o┼í├║peme ju, vznikne materi├íl, ktor├Ż sl├║┼żi na r├┤zne ├║─Źely od um├Żvania riadu cez p├şling a┼ż po mas├í┼ż tela.

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skon─Źil.

─Äakujeme za d├┤veru, ktor├║ ste n├ím prejavovali po cel├Ż ─Źas n├í┼ího fungovania. Pos├║vame sa v┼íak ─Ćalej a zo ÔÖí v├ím za v┼íetko ─Ćakujeme.

Vaši M&M