Kefa na zeleninu

4,15 

Kam vyhadzujete šupky zo zeleniny?
Najlepší spôsob, ako sa vyhnúť týmto starostiam, je nešúpať zeleninu vôbec. Kefa s tvrdými prírodnými štetinami zeleninu orajbe od povrchovej špiny tak, že ju už šúpať nemusíte. Zbohom šupky zo zemiakov, mrkvy či petržlenu! Okrem toho, že odpadu bude menej, nepripravíte sa o kopec vitamínov, ktoré sa v šupkách nachádzajú.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Dĺžka

13,5cm

Šírka

5,5cm

Zloženie

drevo s certifikátom PEFC, štetiny: zmes agáve a palmy lontaru vejárovitého

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M