Pomarančový odmastňovač – koncentrát

6,85 

Ekologický čistiaci prostriedok na báze terpénov z pomarančových šupiek.

 

  • bežné upratovanie
  • ručné aj strojové čistenie kobercov
  • usadené mastnoty, žuvačky, dechtové a atramentové škvrny, vosk, lepidlá, graffiti

 

Pomarančové šupky mu dodávajú krásnu citrusovou vôňu.
BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Ako sa prírodný pomarančový čistič používa?
Pri odstraňovaní žuvačiek, dechtu a silných mastných usadenín nechajte prípravok chvíľu pôsobiť, prípadne použite kefu. V prípade potreby aplikáciu prípravku na škvrnu zopakujte. Pri aplikácii na textil vopred overte stálofarebnosť materiálu.
POUŽITIE
RIEDENIE
bežné denné upratovanie
10 ml na 1l vody (studenej / teplej)
generálne upratovanie
25 ml na 1l vody (podľa znečistenia)
škvrny od atramentu, mastnoty, oleja
50 ml na 1l vody
podlahové leštidlá, lepidlá
50 ml na 1l vody (príp. neriediť)
ručné čistenie kobercov
100-200 ml na 1l vody
strojové čistenie kobercov
20-50 ml na 10l vody
odstránenie dechtu, žuvačiek
200 ml na 1l vody až neriedené
graffiti z neporéznych povrchov
200 ml na 1l vody

VAROVANIE. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je nutná lekárska pomoc, majte pri sebe obal alebo štítok výrobku. Používajte ochranné rukavice. PRI POUŽITÍ: Ak sa necítite dobre, volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ STREDISKO (224 919 293, 224 915 402) alebo lekára. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vypla-chujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak ich máte nasadené a pokiaľ sa dajú vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte obal tesne uzavretý. Skladujte pri teplote 5-30 °C. Obsahuje: D-limonen, Alkylpolyglycosid C10-16.

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Objem

750 ml

Krajina pôvodu

Česko

Zloženie

5-15 % neiónový tenzid rastlinného pôvodu, d-limonene, benzoan sodný.
Suroviny sú zvolené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Nie sú testované na zvieratách, neobsahujú ropné deriváty, fosfonáty, chlór, enzýmy, optické rozjasňovače, syntetické parfumy ani farbivá.

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M