Pomarančový odmastňovač – sprej

4,75 

Ekologický pomarančový čistič na mastnotu (usadeniny v dreze, otlačky prstov) a anorganické škvrny atrament, decht, žuvačka). Neutrálne pH odmasťovača je vhodné aj pre mramorové povrchy.

 

  • atrament
  • mastné odtlačky prstov
  • povrchové nečistoty a mastnoty
  • čistí škvrny na kobercoch a podlahách

 

Pomarančové šupky mu dodávajú krásnu citrusovou vôňu.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Ako sa prírodný pomarančový čistič používa?
  • nastriekajte na ošetrovaný povrch a zotrite
  • pri veľkom znečistení nechajte pôsobiť niekoľko minút
  • vhodný aj na škvrny na bielizni, najprv ale otestujte stálofarebnosť textilu
  • výborný je aj na odstraňovanie škvŕn z textilu, ktoré sú neorganického pôvodu (škvrny od dechtu, mastnoty, žuvačky): naneste odmasťovač na škvrny a vyperte ako obyčajne
Varovanie: Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je nutná lekárska pomoc, majte pri sebe obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice. Pri podráždení kože alebo vyrážke: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Kontaminovaný odev si vyzlečte a pred opätovným použitím vyperte.
Obsahuje: d-limonen.

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Objem

750 ml

Krajina pôvodu

Česko

Zloženie

<5% neiónový tenzid rastlinného pôvodu, d-limonene, benzoan sodný.
Suroviny sú zvolené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Nie sú testované na zvieratách, neobsahujú ropné deriváty, fosfonáty, chlór, enzýmy, optické rozjasňovače, syntetické parfumy ani farbivá.

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M