Tablety na umývanie zubov

12,50 

Prírodná zubná „pasta“ na báze zeolitu s pridanými esenciálnymi olejmi a extraktmi z liečivých bylín. Vyrobené výlučne z prírodných materiálov a na rozdiel od konvenčných zubných pást má minimalistické zloženie. Zeolit v spojení so šalviou a mätou zabezpečuje

  • mechanické čistenie
  • odstránenie povlaku a zubného kameňa
  • prevenciu proti tvorbe zubného kazu a zápalom ďasien

Jemná abrazívna vlastnosť zeolitu nespôsobuje poškodenie zubnej skloviny.
Bez fluóru.

Použitie: Zubnú tabletu si vložte do úst. Zubnú kefku navlhčite vodou. Tablety jemne rozhryzte, kým v ústach nevznikne pastovitá hmota. Kefkou zuby čistite tak, ako ste zvyknutí. Vypláchnite čistou vodou.

Dostupnosť Na sklade

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Zeolit je vulkanický minerál. Je to jeden z najsilnejších absorbentov v prírode. Vďaka svojim výnimočným vlastnostiam dokáže vo svojej štruktúre doslova nasať rôzne škodlivé látky, choroboplodné organizmy, toxíny a ťažké kovy. Má tzv. bio koherenčnú vlastnosť, čo znamená, že na seba naviaže len škodlivé látky a účinné látky, minerály a stopové prvky zo svojej štruktúry uvoľňuje. Telo ho teda prijíma ako prirodzenú látku. Reguluje acidobazickú rovnováhu (pH) a odstraňuje kyslé prostredie, ktoré priamo ohrozuje zubnú sklovinu. V ústnej dutine chemicky nereaguje, nemá žiadne konraindikácie, nevysušuje, nezanecháva žiadne stopy, alebo povlak.

Šalvia lekárska (Salvia officinalis) má protizápalové látky. Počas aplikácie sa účinné látky uvoľňujú a cez sliznice sa dostávajú do krvného riečišťa. Pôsobí profylakticky, predchádza zápalom a ochoreniam zubov a ďasien. Pri rozvinutých ochoreniach ústnej dutiny a zubov pomáha odstraňovať zápal, podporuje liečbu tkanív a tíši bolesť.

Mäta pieporná (Mentha piperita) dodá charakteristickú vôňu a svieži, chladivý pocit v ústach. Účinkuje ako antiseptikum, pôsobí protizápalovo, tíši bolesť, podporuje prekrvenie, odtok škodlivín, bunkovú výmenu.

Talok, mastenec, ryžový škrob: prírodné látky, ktoré udržujú vzhľad a štruktúru tabliet.

O výrobcovi

zeozoe

Objav zeolitu bol pre Ivetku, Janku a Auréliu zlomovým momentom. Tento vulkanický minerál doslova zachránil Aurélii kožu a po 15 rokoch útrap s akné jej problém zmizol. Fascinované týmto zázrakom sa pustili do jeho skúmania a začali komunikovať s odborníkmi, lekármi aj veterinármi. Doma obmedzili používanie synteticky vyrobenej kozmetiky, drogérie a z kúpeľní im zmizli aj zubné pasty. Miesto nich začali používať zeolit vo forme prášku a postupne k nemu pridávali ďalšie rastlinné ingrediencie. Efekt bol tak dramaticky pozitívny, že sa rozhodli podeliť o túto skúsenosť aj s inými. Ukázala sa im zrazu cesta i celoživotný projekt. Iveta ako odborník na vlastnosti a používanie zeolitu, Janka ako obchodník a ekonóm a Aurélia ako marketér. Vo firme priateľstvo povyšujú nad obchod a nerobia nič, čo by sa jednej z nich nepáčilo. Mottom dievčat je neškodiť prírode , recyklovať obaly a používať len prírodné suroviny, takže ich dentálne tablety a prášok sú bez umelých farbív či aróm. Dávať prednosť prírode, kvalite a zero waste hnutiu je pre nich prvoradé.
zeo zoe logo
Zloženie

zeolit, mäta prieporná, šalvia lekárska, mastenec, ryžový škrob

Počet tabliet

90ks

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!