Zubná kefka SuperSoft

4,50 

Zubná kefka pre tých, ktorí radi cítia pri čistení zubov určitý tlak, no zároveň nechcú príliš škodiť svojim ďasnám. 3 960 jemných vlákien, ktoré sú šetrné k ďasnám a zároveň ponúkajú znamenitú čistiacu silu.

So spoločnosťou Cupraprox sme sa dohodli na dodávaní kefiek len s ochrannou čiapočkou bez plastovo-kartónového blistra, takže sú len tak, na holo 🙂


Farba štetiniek nemusí zodpovedať obrázku, rúčka však áno.

Pri objednávke nad 75€ máte dopravu zadarmo.

Prečo sme sa rozhodli zaradiť no našej ponuky aj plastové zubné kefky? 

Použitá zubná kefka, aj napriek tomu, že je z plastu, nepatrí do žltej nádoby na triedený zber. Častokrát býva totiž pogumovaná a najmä pracovníci na recyklačných linkách nemajú priestor na to, aby každú zvlášť študovali a oddeľovali jej nylonové štetinky, ktoré sa už spracovať nedajú. Slovenská pobočka spoločnosti Curaprox prišla ako jediná na svete s iniciatívou zberu použitých zubných kefiek. V rámci tohto recyklačného programu môžete odovzdať vaše použité zubné kefky akejkoľvek značky.

  • Z tých curaproxových sa stanú koše na separovaný zber pre školy v rámci iniciatívy, ktorá je spojená aj s osvetou žiakov v téme triedenia odpadu.
  • Ostatné kefky sa buď energeticky zhodnotia alebo poputujú na iný účel, na skládke však žiadna odovzdaná kefka neskončí.

Odovzdávať ich môžete po celom Slovensku na vyhradených zberných miestach. Jedným z nich je aj náš obchod.

Počet štetiniek

3960

Priemer vlákien

0,12mm

Fabra

žltá, biela

Scroll to Top
Predtým ako odídeš:

prihlás sa na odber nášho newslettera! Získaš tak zľavu 5% na prvý nákup a pravidelnú dávku informácií, noviniek a inšpirácie!