Zubná kefka Soft

4,50 

Pre všetkých, ktorí sú zvyknutí používať tvrdšie zubné kefky, je zubná kefka rady soft ideálnym riešením.

So spoločnosťou Cupraprox sme sa dohodli na dodávaní kefiek len s ochrannou čiapočkou bez plastovo-kartónového blistra, takže sú len tak, na holo 🙂


Farba štetiniek nemusí zodpovedať obrázku, rúčka však áno.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Prečo sme sa rozhodli zaradiť no našej ponuky aj plastové zubné kefky? 

Použitá zubná kefka, aj napriek tomu, že je z plastu, nepatrí do žltej nádoby na triedený zber. Častokrát býva totiž pogumovaná a najmä pracovníci na recyklačných linkách nemajú priestor na to, aby každú zvlášť študovali a oddeľovali jej nylonové štetinky, ktoré sa už spracovať nedajú. Slovenská pobočka spoločnosti Curaprox prišla ako jediná na svete s iniciatívou zberu použitých zubných kefiek. V rámci tohto recyklačného programu môžete odovzdať vaše použité zubné kefky akejkoľvek značky.

  • Z tých curaproxových sa stanú koše na separovaný zber pre školy v rámci iniciatívy, ktorá je spojená aj s osvetou žiakov v téme triedenia odpadu.
  • Ostatné kefky sa buď energeticky zhodnotia alebo poputujú na iný účel, na skládke však žiadna odovzdaná kefka neskončí.

Odovzdávať ich môžete po celom Slovensku na vyhradených zberných miestach. Jedným z nich je aj náš obchod.

Počet štetiniek

1560

Priemer vlákien

0,15mm

Fabra

bledomodrá, modrá, mint

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M