Prací prášok na bielu bielizeň a látkové plienky

Od: 7,90 

Ekologický prostriedok na biely a stálofarebný textil s bieliacim účinkom a antimikrobiálnou prísadou. Bol testovaný na kožnú znášanlivosť a je vhodný na pranie bielizne pre najmenšie deti.

  • detské oblečenie
  • látkové plienky
  • na posteľnú bielizeň
  • a biele a stálofarebné textílie
  • na pranie pri teplotách od 40˚C v práčke aj v rukách
  • vhodný na textil z prírodných vlákien a zmiešaných tkanín
  • nie je vhodný na flísové materiály – môže znižovať ich absorpčnú schopnosť

Vďaka novej, vylepšenej receptúre šetrnejší k prírode a môže sa pochváliť lepším účinkom pri použití oveľa menšieho množstva: namiesto predchádzajúcich 50g teraz na jednu praciu dávku stačí 15g. Produkt tiež teraz obsahuje jedlú sódu, ktorá prirodzene pohlcuje nežiadúce pachy.

Tip: Prášok je neparfumovaný, môžete si ho však navoňať niekoľkými kvapkami vašej obľúbenej prírodnej silice, ktorá textil aj práčku príjemne prevonia.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Upozornenie: Obsahuje uhličitan sodný, perkarbonát sodný, silikát. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevdychujte prach. Používajte ochranné rukavice, ochranné okuliare. PRI POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PRI KONTAKTE S KOŽOU (alebo vlasmi): Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Opláchnite kožu vodou alebo osprchujte. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút oči opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné vybrať ich ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe na nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi.

 

POUŽITIE

Dávkovanie: Na jednu praciu dávku (4-5kg bielizne) stačí 1 lyžica prášku (15g).
Ak to materiál umožňuje, perieme najmenej na 40 ºC (pre ľahšie rozpúšťanie napr. potu a mastnoty).

Pri tvrdej vode: Použite zmäkčovač vody alebo dávku prášku zvýšte na dvojnásobok.

Škvrny: Pred praním ošetríme žlčovým mydlom. Na odstránenie najmä organických škvŕn zo stálofarebného textilu (pot, mastnota, víno, tráva, hlina) je vhodný aj prášok PUER.

Pri silnom znečistení: Dávku prášku zvýšt na dvojnásobok alebo bielizeň nechajte pred praním odmočiť: rozpustite 1-2 2 lyžice prášku PUER v teplej vode – najlepšie cez noc.

 

 

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Zloženie

> 30 % uhličitan sodný, 5-15 % perkarbonát sodný, 5-15 % silikát, 5-15 % hydrogénuhličitan sodný (sóda bikarbóna), citronan sodný; < 5 % prášok z mydlových orechov v biokvalitě a prášok z olivového mydla (mydlo z olivového oleja, chlorid sodný

Hmotnosť

5kg, 850g

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M