Kokosová kefa na zeleninu a riad

2,35 

Perfektný pomocník do vašej eko kuchyne, ktorý nahradí umelohmotné kefy a drôtenky: prírodná drevená kefa z kokosových vlákien:

  • poradí si aj s pripálenými hrncami a panvicami
  • nie je vhodná na citlivé povrchy, napr. teflón
  • ideálna na čistenie ovocia, zeleniny a riadu

Náš tip: Po použití nechajte kefu namočenú, nechajte ju preschnúť, vydrží vám tak dlhšie.

BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Veľkosť

10 x 8,5 cm

Zloženie

kokosové vlákno navinuté na kovovom drôtiku

Krajina pôvodu

Čína

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M