Čistič skiel

5,95 

Prírodný čistič sklenených povrchov účinne a šetrne čistí povrchy od vody, zaschnutých kvapiek, prachu, mastnoty i odtlačkov. Rýchlo schne a nezanecháva šmuhy. Okrem toho krásne prevonia priestor vďaka obsahu BIO esenciálnych olejov.

Čistič spĺňa prísne kritéria najnáročnejšieho európskeho certifikátu Ecogarantie a v prírode sa ľahko a rýchlo odbúrava. Nezostávajú po ňom nežiadúce zvyšky náročné pre životné prostredie.

Eco Garantie
BEZOBALiS eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M

Výrobok je vysoko efektívny a prináša vynikajúci výsledok. Stačí pár ťahov a povrch sa perfektne leskne. Vhodný na okná, zrkadlá, sklokeramické varné dosky, sklenené stolíky a sklenené výplne skríň aj na nerezové a plastové povrchy.

Obsahuje výhradne rastlinné zložky (vegánsky produkt) bez umelých parfumov s príjemnou prírodnou vôňou vďaka obsahu BIO silíc z pomaranča a citronelyČistič skiel tvoria len 4 zložky:

  1. rastlinný alkohol (odmasťuje, nezanecháva šmuhy, urýchľuje schnutie)
  2. tenzid čisto prírodného pôvodu (odstráni prach a zaschnuté nečistoty)
  3. kyselina citrónová (odstraňuje vodný kameň a leští)
  4. vonné BIO silice (prevoňajú priestor)
Upozornenie
Obsahuje <5 % neiónové povrchovo aktívne látky, Geraniol, Limonene. Bezpečnostné opatrenia: VAROVANIE. Horľavá kvapalina a pary. Ak je nutná lekárska pomoc, majte pri sebe obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. V prípade požiaru: Na uhasenie použite práškový hasiaci prístroj/piesok/oxid uhličitý. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe na nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi.

POUŽITIE

Na čo sa čistič skiel používa?

  • čistenie povrchov vo vnútorných priestoroch (okenné tabule, zrkadlá, sklenené výplne skríň)
  • odstránenie odtlačkov prstov z kovových povrchov
  • nerezové a plastové povrchy

Nepoužívajte na materiály, ktoré by mohli byť poškodené pôsobením kyselín a organických rozpúšťadiel. Ak si nie ste istý druhom materiálu, vyskúšajte čistič najprv na menej viditeľnom či skrytom mieste ošetrovaného predmetu.

Ako sa čistič skiel používa?

Na vnútorných stranách okien funguje aj bez predchádzajúceho umytia a dá sa aplikovať priamo na znečistený povrch. Vonkajšie strany okien odporúčame najprv umyť vodou s univerzálnym čističom na povrchy. Prostriedok nastriekajte na znečistený povrch a zotrite alebo doleštite suchou mäkkou handričkou. Môžete ho použiť aj na už umytý povrch ako finálne doleštenie:

  1. sklenené povrchy vo vonkajších častiach najprv umyte vodou a pridajte univerzálny čistič na povrchy
  2. mokré okná potom zotrite gumovou stierkou
  3. na záver okná doleštite čističom skiel

O výrobcovi

Tierra Verde

Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
Tierra Verde logo
Objem

750 ml

Krajina pôvodu

Česko

Zloženie

Lieh denat., < 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, kyselina citrónová, pomarančová a citronelová silica v biokvalite (Citrus sinensis, Cymbopogon winterianus), limonene, geraniol.
Suroviny sú zvolené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Nie sú testované na zvieratách, neobsahujú ropné deriváty, fosfonáty, chlór, enzýmy, optické rozjasňovače, syntetické parfumy ani farbivá.

Scroll to Top
BEZOBALiS
eshop skončil.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

Vaši M&M