Univerzálny čistič na povrchy

5,95 

Ekologický čistič vhodný na čistenie všetkých umývateľných hladkých plôch v domácnosti. Obsahuje prírodný saponát, saponín z mydlových orechov v bio kvalite.

 • auto
 • keramika
 • okná a zrkadlá
 • sklo, PVC, korok
 • dlažba, linoleum
 • obklady a umývadlo
 • drez a kuchynská linka
 • kamenné a drevené podlahy
 • Spĺňa prísne kritéria najnáročnejšieho európskeho certifikátu Ecogarantie.

  Eco Garantie
  BEZOBALiS eshop skončil.

  Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

  Vaši M&M

  Ako sa prírodný univerzálny čistič dávkuje?
  Pri bežnom zašpinení cca 3 polievkové lyžice (cca 50 ml) na 10l vody. Pri silnom znečistení naneste na handričku alebo hubku a aplikujte neriedené.

  Varovanie:
  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnutej časti tela. Používajte ochranné okuliare. Po zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Obsahuje: d-limonen. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.

  O výrobcovi

  Tierra Verde

  Československý výrobca čapovanej drogérie, kozmetiky a doplnkov pre eko životný štýl. V Tierra Verde veria, že svet, v ktorom žijeme, tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami a každé dnešné rozhodnutie je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa k vám dostávajú produkty založené na princípoch chemického minimalizmu a obehového hospodárstva. Chemický minimalizmus: Výrobky od Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi. Obehové hospodárstvo: Napriek výbornému zloženiu ľudí v Tierra Verde trápilo, že drogéiu posielajú do sveta zabalenú v tonách plastových fliaš. Preto sa rozhodli nastaviť systém čapovania do vlastných nádob, ktorého súčasťou sme aj my.
  Tierra Verde logo
  Objem

  1l

  Krajina pôvodu

  Česko

  Zloženie

  < 5 % neiónový tenzid rastlinného pôvodu, chelačné činidlo (EDDS), benzoan sodný, < 1 % extrakt z mydlových orechov, denaturovaný lieh, xantánová guma, prírodná pomarančová silica v bio kvalite (Citrus sinensis), d-limonene.
  Suroviny sú zvolené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Nie sú testované na zvieratách, neobsahujú ropné deriváty, fosfonáty, chlór, enzýmy, optické rozjasňovače, syntetické parfumy ani farbivá.

  Scroll to Top
  BEZOBALiS
  eshop skončil.

  Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavovali po celý čas nášho fungovania. Posúvame sa však ďalej a zo ♡ vám za všetko ďakujeme.

  Vaši M&M